Тея нахалници за изяли краставиците, а аз така обичам шопска салата 😀
Вече мога да се изправям сам …. хахахха
–
Две мишки си говорят:
– Ако знаеш, мила, снощи с какъв мишок спах: един такъв с дълги и лъскави косми, голям, хубав… Обаче имаше крила!
– Хаха, ми спала си с прилеп, ма!
– Да бе! Той ми каза, че е летец!!
–
Между приятели:
– Вкъщи са напъплили едни хлебарки – ужас! С какво ли не пръсках – няма отърване…
– А пробва ли с тебешир за хлебарки?
– Защо, помага ли?
– Разбира се! Седят си кротко в ъгъла и си рисуват.
–
– Разправят, че имаш много мързелив петел. Вярно ли е?
– Вярно е. Когато петелът на съседите кукурига, моят само кима с глава в знак на съгласие.
Покрай разходите за детето не остават пари да си купя сносни дрехи 🙂
В манастира нищо друго не му остава на човек …
–
В час по биология госпожата пита Иванчо:
– Кажи ми сега, Иванчо, какво е пингвина?
Иванчо:
– Очевидно е госпожо, че пингвинът е затластяла лястовичка!
–
Негър към един бял:
– Слушай значи – аз съм се родил черен, черен съм пораснал, черен ще умра и черен ще си остана. А ти – родил си се розов, пораснал си бял, на слънце почерняваш, на студено посиняваш и като умреш ще позеленееш. Защо тогава мен ме наричаш цветнокож?!
–
Семейна двойка е при доктора:
– Докторе, жена ми съвсем не иска да правим секс.
– Не е вярно! – протестира жената. – Искам! Но не всеки месец!
Всеки ден плувам и винаги си слагам шапка да не си мокря ушите 🙂
Мразя някой да сменя канала докато спя …
Помощ, къпят ме 😀
–
Една хлебарка стояла по гръб на кухненския под и ритала с крака. Минала друга покрай нея и я попитала:
– Какво става, колежке? Да не са те напръскали с райд?
– Не, танцувам брейк!
–
Когато петела гони кокошката си мисли:
„Ако не я стигна, поне ще се сгрея“.
–
Гущера и заека отишли до една ЖП линия. Гущера казал:
– Зайо, като идва влака ми кажи! – и се излегнал на релсите.
Обаче заекът заеквал и като се задал влака казал:
– Иииииииииииииииибахти как го размаза!
Преди много духаше, но силикона голяма работа върши 🙂
За 20лв цяла програма, с две жени, че и накрая мотора бутат…
–
– Ние си имаме нова кола – хвали се Иванчо в училище.
– Каква?
– Още не съм я видял. Татко цяла нощ я боядисва в гаржа и пренабива номера…
–
Ало, пътна помощ ли е?
– Да, кажете.
– Стана една катастрофа. . . Да дойдете да прибирете колата.
– На кой адрес?
– На „Евлоги Георгиев“ № 42, 44 и малко на 45.
–
Двама си говорят:
– Знаеш ли моята жена колко е наивина? Кара шофьорски курс и си мисли, че ще й дам да кара колата.
– Това е нищо! Моята ще ходи на санаториум и гледам, че е взела 10 презерватива, тя си мисли, че и аз ще ходя с нея…